Ernestas Žvaigždinas

Ernestas Žvaigždinas save vadina serijiniu entrepreneriu. Pasak jo, gerokai neutralesnio žodžio „verslininkas" nepakanka apibūdinti itin plačiai jo veiklai – E.Žvaigždinas yra vienas iš įmonių „MobilityBee”, „Asound”, „Propusher”, „Dealoyal” steigėjų.  

E.Žvaigždinas nuo 2008 metų prisidėjo prie daugiau nei 10 startuolių, yra aktyvus Lietuvos jaunų verslų ekosistemos dalyvis.

UAB „Asound” E.Žvaigždinas įkūrė 2014 metais tikėdamasis sukurti efektyvią technologiją gerklų patalogijų, o taip pat ir vėžio, diagnostikai, kuri būtų prieinama visiems pasaulio žmonėms. Sujungiant „Big Data” algoritmus ir „machine learning” sistemą yra kuriama programėlė, kuri iš paciento balso ir informacijos apie jį, gali atlikti pirminę diagnostiką be gydytojo ar specialiųjų prietaisų pagalbos.

E.Žvaigždinas festivalyje skaitys pranešimą apie gyvybės mokslus. Po jo pranešimo vyks diskusija, kurioje dalyvaus verslo strategijų biomedicinos startuoliams kūrėja Solventa Krakauskaitė, advokatas Gediminas Pranevičius, biochemikas, dr. Rolandas Meškys. Diskusiją moderuos TV laidų vedėjas Rolandas Maskoliūnas. 

NAUJIENOS

DaugiauMažiau
mecenatas pagrindinis partneris generalinis rėmėjas pagrindiniai rėmėjai
rėmėjai informaciniai partneriai partneriai draugai